Доставка і оплата

Alma Mebel

Доставка і оплата

Доставка здійснюється компанією Альма-меблі в день, заздалегідь узгоджений з замовником. Терміни установки і доставки готового виробу прописуються в договорі купівлі-продажу. Якщо зазначена в договорі дата не зручна для прийому замовником готового виробу, це обговорюється в телефонному режимі зі стороною-виконавцем замовлення.
Термін виготовлення корпусних меблів від 30 календарних днів. Тривалість виробництва залежить від конструктиву, матеріалів, складності збірки і кількості замовних елементів. Всі корпусні меблі виготовляються за індивідуальним замовленням.

Регіони доставки
Київ, Фастів і вся Київська область. У разі, якщо доставка потрібна в сусідню область або населений пункт віддаленістю більше, ніж 100 км – доставка виробу оплачується окремо від суми замовлення. Доставка здійснюється транспортом Альма-меблі.
Також можливий самовивіз виробу в розібраному вигляді. В такому випадку відповідальність за збірку, транспортування і установку повністю лягає на замовника.

Способи оплати
Готівкою в салонах Альма-меблі
Безготівковий розрахунок
Оплата на карту Приватбанку
При підписанні договору вноситься 50% від суми замовлення, залишок оплачується в день установки виробу.
Також є розстрочка 0% від виробника. Перший внесок становить 60% від суми замовлення, залишок розбивається на 2-3 місяці. Ніяких витрат додатково до суми замовлення клієнт не несе.

Чому варто обрати
Alma-mebel?

Власні виробничі потужності, облданання, торгові площі

Ми не орендуємо приміщення для офісу, виробництва, складу та салону. Це – власність компанії. Тому ми не закладаємо вартість оренди в ціну кінцевого продукту. Для виробництва ми закуповуємо лише матеріали. Порізка ДСП і МДФ, поклейка кромкою, свердління, збірка, доставка, занос на поверх, установка виконується співробітниками робочого цеху.

Розстрочка О% від виробника

Ми не співпрацюємо з банками. Ви оплачуєте замовлений виріб згідно договору. Вносите 60% передоплати, інші 40% розбиваються на термін до 3 місяців. Таким чином, ви вже користуєтеся виробом, але продовжуєте виплачувати суму замовлення. Гроші приймаємо в будь-якому салоні, а також на картку нашого керівника. Після оплати готівкою в магазині вам видається квитанція з підписом і печаткою, а також робиться позначка в договорі.

Робота по індивідуальному проекту

Наш дизайнер-конструктор малює проект під ваші розміри. Ви побачите готову модель меблів в програмі, яка дає повне уявлення про конструкцію виробу. В ході роботи можна змінювати розміри, текстури, фурнітуру та інші деталі. Ми підстроюємо меблі під ваше приміщення, інтер’єр і бюджет.

ALMA MEBEL
в цифрах

років на ринку

задоволених клієнтів

співробітника

магазина

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 43

г. Фастів, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(098) 475-79-79

Пишіть нам

[email protected]