Шафи-купе

Замовте свою шафу-купе та
ми виготовимо і встановимо її у вас вдома чи в офісі

Навіщо взагалі потрібна шафа-купе?

Якщо тінь сумніву все ж промайнула (типу того «а й правда, навіщо вона?»), то поспішаємо розвіяти зайві коливання. Наразі громіздкі серванти, потрісканий на поверхні шафи лак, старомодні накладні фрезерування залишилися в минулому тисячолітті. Ура! На зміну прийшли класні шафи-купе.
Вам напевно цікаво, чим ми кращі за своїх конкурентів? Як мінімум, ви дочитали текст до цього рядка – вже маленька перемога ☺ А якщо серйозно, то у нас багаааато переваг. Як у виробника, звичайно ж.

Виробницво шаф-купе

Те, що ми робимо шафи-купе під замовлення – в цьому немає нічого дивного. Головне – як нам вдалося вибудувати сам процес.
Власне обладнання та виробничі потужності – верстати для порізки, фрезерування, поклейки крайки. Ми виділили окремі бригади, які спеціалізуються на виробництві шаф-купе. Це прискорило процес і підвищило продуктивність. Кожен виріб перевіряється технологом: уточнюються всі розміри до міліметру і кути до кожного градуса.

В цілому, що ми вміємо?

Z

Малюємо проекти

Малюємо проекти, які продумані з точки зору конструктиву. Це не просто картиночка і візуалізація, а повноцінний конструкторський проект.
Z

Підбираємо

Підбираємо шафи-купе під меблі, які ви замовляли колись. Нехай навіть давно. Нехай навіть не у нас.
Z

Попередні розрахунки

Робимо безкоштовні попередні розрахунки, щоб зорієнтувати вас за вартістю кінцевого виробу.
Z

Створюємо дизайн

Створюємо проекти по фотографії з Інтернету, готовому ескізу або навіть малюнку від руки.

Ми максимально чесні перед вами

Підписуємо двосторонній договір, в якому вказуємо терміни виготовлення і установки, описуємо матеріали, комплектуючі, суму покупки. Ваше завдання – все уважно прочитати, затвердити проект і внести передоплату.
Ми несемо відповідальність за виріб і установку в двосторонньому порядку, тому що працюємо по-чесному. Прозорі умови співпраці для нас є вкрай важливими.
Кожна оплата, внесена вами, також фіксується в договорі, а на руки вам видається квитанція.

Ми гарантуємо

Z

Фурнітура і корпус

Даємо гарантію на корпус і фурнітуру. Протягом усього гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо неполадки меблів. Якщо, звичайно, ви чітко дотримувалися правил експлуатації.
Z

Точність замірів

Дизайнер-конструктор виїжджає на замір, а значить готовий виріб стане, немов влитий. Ми несемо відповідальність за правильність всіх розмірів.
Z

Збірка і якість

Доставляємо і встановлюємо шафи-купе у вас вдома. Ви дивитеся, перевіряєте, і тільки потім приймаєте виріб.
Z

Розстрочка 0% від виробника

Надаємо розстрочку від виробника 0%, терміном до 3 місяців. Тобто ви вносите тільки передоплату 60% за договором, а залишок виплачуєте вже після установки шафи-купе.

Розраховуємо вартість кожної шафи-купе індивідуально

Для нас важливо все: розміри шафи-купе, дизайн і конструктив дверей, внутрішнє наповнення. Ось чому ми не можемо назвати вартість шафи-купе «точно», а лише «приблизно» і тільки за погонний метр.
Вартість залежить від витрат матеріалу і фурнітури. Розсувна система, зокрема тип і колір профілю, істотно впливає на кінцеву ціну. А також, матеріал корпусу може бути виготовлений із замовленого ДСП, а може – з ДСП нашої складської програми. Різниця у вартості буде відчутна.
Щоб не вводити клієнтів в оману, ціну озвучуємо з доставкою, установкою та гарантією. Іншими словами – після підписання договору нічого доплачувати не доведеться.

Які шафи-купе ми виготовляємо?

Якщо коротко, то шафи-купе бувають трьох видів. Згідно планування корпусу:
Z

Прямі

Пряма шафа-купе має відповідну форму корпусу, яка встановлюється уздовж однієї із стін в кімнаті.
Z

Кутові

Кутові шафи-купе мають відповідну форму корпусу, тому встановлюються в один з кутів приміщення. Сама шафа-купе розташовується уздовж двох стін. Кутові шафи-купе діляться, в свою чергу, на діагональні і Г-подібні.
Z

Вбудовані шафи-купе

Третій вид, який за визначенням може бути лише прямим. Він відрізняється від окремо розташованих типом монтажу. Може вбудовуватися в нішу або простінок, разом з корпусом або без нього.

Проблеми, які ми вирішуємо

s

Проблема

Шафа-купе зі стандартними розмірами. Висота, ширина і глибина у 80% випадків підігнана під стандарти. Наприклад, глибина 60 см.
N

Рішення

У нас немає стандартів. Робимо шафи-купе глибиною від 45 см, будь-якої ширини. Висота шафи-купе обмежена висотою ДСП плити – 2700 мм.
s

Проблема

Обмежена кількість відтінків і текстур матеріалів. Так працюють більшість виробників фабричних меблів.
N

Рішення

Наш асортимент не обмежений “стандартними” кольорами. Ви обираєте ДСП, МДФ, а також стільниці зі всієї палітри виробника.
Вбудована шафа-купе з фотодруком

Наша команда

У нас є улюблена справа - і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними.
Людмила Кузнецова

дизайнер

Інна Галка

дизайнер

Леся Кирилко

дизайнер

Людмила Яценко

дизайнер

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 43

г. Фастів, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]

0