Офісні меблі

Замовте офісні меблі і
ми виготовимо та встановимо їх у вас в офісі

Корпусні меблі для корпоративних приміщень

Як ви думаєте, в якому магазині найімовірніше здійснять покупку, за умови ідентичного товару? Правильно, в красивому!
А в якому офісі охочіше підуть на контакт і підпишуть договір? В стильному, який влучно передає характер вашого бренду. А якщо ви ще пригостите клієнта кавою – вважайте успіх забезпечений ☺
Зустрічають, як то кажуть, по одягу. Важливо, щоб ресепшн говорив про вашу компанію не менше візитної картки. Щоб кабінети співробітників були просякнуті енергетикою колективного робочого духу. А якщо салон краси – то такий, звідки не хочеться йти.
У виготовленні корпусних меблів для торгових приміщень є своя специфіка. Але, про все по порядку.

Виробництво офісних меблів

Уточняємо: не тільки офісних, а ще й меблів для корпоративних приміщень. Починаючи від компактного робочого кабінету, і закінчуючи великими магазинами одягу.
Офісні меблі часто піддаються більшим випробуванням, ніж в квартирі / будинку. Наприклад – відкриттів дверей офісної шафи буде в 2-3 більше, ніж вдома. А якщо співробітників кілька, то і зовсім шафа терпить колосальне навантаження. Адже кожному з них протягом дня потрібен папір, документація, канцелярія та інше. Теж саме і з висувними шухлядами в робочому столі.
Тому, наші дизайнери настійно радять особливо міцні матеріали і комплектуючі. Наприклад, столи рекомендують ставити на металеві опори. Вони стерплять випадкові удари при викочуванні та закочуванні офісних крісел під стіл.

В цілому, що ми вміємо?

Z

Професійно заміряти приміщення

На замір виїжджає дизайнер-конструктор, який розробляє проект і вносить корективи. При необхідності, ми відправляємо на об’єкт технолога, який робить контрольний перезамір.
Z

Створювати меблі з нуля

Створювати меблі з нуля, по картинці з Інтернету або вашому малюнку від руки. Ми перенесемо всі дані в конструкторську програму і зробимо точний розрахунок за ціною.
Z

Радити матеріали та комплектуючі

Радити матеріали і комплектуючі, що відповідають вашим запитам. А ще, ми можемо в точності підібрати відтінок ДСП або МДФ, з якого були зроблені ваші меблі. Припустимо, у вас вже була шафа, і ви хочете замовити до неї стіл. Якщо ви знаєте кодування відтінку, і у наших постачальників він буде в наявності – ми зробимо меблі з ідентичного матеріалу.
Z

Вносити коректування в проект

Вносити коректування в проект і підлаштовувати бюджет замовлення під ваші потреби. Якщо стіл з МДФ не вписується в очікувану суму, ми тут же запропонуємо заміну, яка зовні буде відрізнятися мінімально.

Ми максимально чесні перед вами

Відразу ж хочемо зазначити, що ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами. Коли ви замовляєте спальню додому або обставляете офіс – це дві кардинально різні продажі і підходи до угоди.
У випадку з юридичною особою, договір підписується між двома компаніями. У нього також вноситься сума за договором, розмір передоплати, дати установки, описані матеріали і комплектуючі.
Єдина відмінність – розрахунок за замовлення буде проходити виключно на розрахунковий рахунок компанії.
Щоб уникнути непорозумінь, ми фіксуємо всі деталі замовлення в договорі. Даємо замовнику на вичитку, а якщо виникли спірні моменти – намагаємося їх врегулювати і внести мінімальні правки.

Ми гарантуємо

Z

Точність вимірів

Точність вимірів, за які ми несемо повну відповідальність. За умови, що до вас приїжджав наш дизайнер-конструктор для зняття розмірів.
Z

Ідентичність реального виробу - замовленому

Ідентичність реального виробу – замовленому. Ніяких змін в проект без вашої згоди вноситись не буде.
Z

Якісні плитні матеріали та фурнітуру

Ми давно працюємо з такими брендами, як Blum, Egger, Swisspan, Kronospan і іншими.

Розраховуємо вартість проекта індивідуально

У нас немає стандартних розмірів, а значить і немає стандартного розрахунку вартості. Ми промальовуємо проект, обговорюємо зовнішній вигляд і наповнення, фурнітуру, комплектуючі, затверджуємо відтінок фасаду.
У кожному меблевому виробі є те, що впливає на ціну найбільше. Наприклад, у випадку з кухнею – це стільниця і фасади, якщо ми говоримо про шафу-купе – то розсувна система і наповнення дверей.
Для офісних меблів формула схожа. Чим більша витрата матеріалів, вище категорія ДСП і ексклюзивніше колір – тим дорожче.
Ми коригуємо бюджет по ходу внесення правок. Так ми зможемо підібрати для вас оптимальну комплектацію і дійти «золотої середини».

Які офисні меблі ми виробляємо?

Ми вже згадували, що робимо меблі не тільки для офісів. Але і для магазинів, салонів краси, коворкінгів та інших комерційних приміщень.
Наведемо свою власну класифікацію меблів для бізнесу:
Z

Робочий простір

Кабінет керівника, або просто робочі столи для співробітників компанії. Можуть бути доповнені пеналами для зберігання особистих речей і стелажами для папок з документацією і канцелярії.
Z

Магазини і торгові площі

Ми маємо на увазі меблі для магазину дитячого одягу, стенд для ювелірних виробів або щось інше. Тут головний акцент йде на підтримку фірмового стилю бренду.
Z

Салони краси, спортзали

Тут важливо дотримуватися естетики в кожній деталі і ретельно обирати декор. Ми створюємо такий простір, звідки не хочеться йти.
Z

Обідні зони з кухнею для підприємств

Прості, але сучасні кухні, без надмірностей. Підбираємо зносостійку фурнітуру, міцні фасади, ергономічну стільницю, доповнюємо все обідньою зоною – і місце для корпоративних обідів готове.

Проблеми, які ми вирішуємо

s

Проблема

Хочеться гарний офіс зі стильними меблями, але наймати дизайнерську студію немає можливості
N

Рішення

ми створюємо конструкторську модель з приблизною візуалізацією. Вона не буде інтер`єрною, та в точності відповідати реальності. Але цього достатньо, щоб побачити ваш майбутній офіс або магазин зі сторони. Посередників в даному питанні у нас немає – ми малюємо проект, вносимо правки, підписуємо договір і приступаємо до виробництва.
Встроенный шкаф-купе с фотопечатью

Наша команда

У нас є улюблена справа – і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними.и.
Людмила Кузнєцова

дизайнер

Інна Галка

дизайнер

Леся Кирилко

дизайнер

Людмила Яценко

дизайнер

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 43

м. Фастов, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]

0