Кухні

Замовляйте кухню і
ми виготовимо її та встановимо у вас вдома

Створіть кухню своєї мрії

Кухня – це натхнення. Це радість від приготування смачної їжі. Це ранкова ароматна кава. Це томні розмови і посиденьки з найближчими. Наскільки атмосферна кухня – настільки ви щасливі вдома.
Ми даємо можливість не соромитися своїх бажань. Мріяли, але боялися? Не було варіантів серед стандартних кухонь? І не потрібно шукати – створіть її для себе! Від вас вимагається лише одне: чітко описати дизайнеру конструктору, якою ви бачите свою ідеальну кухню.

Виробницво кухонь

Наше виробництво кухонь просочене любов’ю до своєї справи. Ніякої стандартизації. Збирати кухню по тумбочках, щоб вгадати розмір? Ні, не чули. Кухня нашого виробництва стане, немов влита. І неважливо, у вас маленька квартира в хрущовці або великий заміський будинок.
А все тому, що наш дизайнер-конструктор виїжджає до вас додому, щоб зняти максимально точні виміри. Навіть 5 мм грає роль. Якщо проект технічно складний, на перезамер приїжджає головний технолог. Озброївшись лазерною рулеткою, кутоміром і рівнями, він доточить проект до ідеалу.

В цілому, що ми вміємо?

Z

Малюємо проекти

Починаємо проектувати кухню, навіть коли ваша квартира або будинок на етапі ремонту. Так-так, ми вміємо розраховувати і прораховувати наперед. Наприклад, зазори на плитку (яка ще не встановлена).
Z

Ховаємо побутову техніку

Ховаємо побутову техніку так, щоб все було по закону, правильно і зручно. Для котлів – робимо вентиляцію в корпусі меблів і зазори по ширині, щоб фахівець міг дістатися до всіх необхідних виводів і труб. Для пральної машинки, зашитої в фасад – розраховуємо відстань коливання при віджиманні, тим самим уникаючи ризику розхитування кухні.
Z

Розмічаємо розетки

Розмічаємо розетки, врізаємо мийки, ставимо витяжки. У підсумку після установки нашої кухні ви отримуєте приміщення, повністю готове до приємної експлуатації.
Z

Проектуємо кухні

Проектуємо кухні по готовому ескізу або навіть малюнку від руки. Якщо ж ви ще не визначилися з дизайном – після заміру дизайнер-конструктор промалює вам кухню, виходячи з власного досвіду. А вам залишиться лише затвердити або внести корективи в проект.

Ми максимально чесні перед вами

Ми підписуємо з вами договір купівлі-продажу, куди вносяться такі дані:

  • Сума покупки згідно договору
  • Розміри готового виробу
  • Фурнітура та комплектуючі
  • Матеріал фасадів і корпусу (назва кольору, текстура, фрезерування та інші деталі)
  • Прикріплюється візуалізація проекту з деталізацією внутрішнього наповнення
  • Всі виплати, які робить замовник
  • Правила експлуатації меблів
  • Дати підписання договору та установки замовлення у вас вдома

Таким чином, відповідальність за угоду несуть обидві сторони. Працювати максимально прозоро і чесно – наш свідомий вибір.  

Ми гарантируємо

Z

Супровід і консультування

Супровід і консультування з першого дня роботи над вашим проектом
Z

Точність замірів

Дизайнер-конструктор виїжджає на замір, а значить готовий виріб стане, немов влитий. Ми несемо відповідальність за правильність всіх розмірів.
Z

Якість всіх матеріалів та комплектуючих

У разі, якщо є будь-які дрібні дефекти – ми готові виправити їх за наш рахунок. Звичайно, поки не вийшов гарантійний термін обслуговування.
Z

Готовий виріб

Готовий виріб, який на 100% відповідає тому, який ви замовили.

Розраховуємо вартість кухні індивідуально

Кожну кухню ми промальовуємо і розраховуємо індивідуально. Але іноді замовнику хочеться почути приблизну вартість до промальовування проекту. Виходячи з сукупності факторів (матеріал фасаду, колір корпусу, фурнітура), ми виводимо вартість за погонний метр кухні. Так ми можемо зорієнтувати клієнта «приблизно», вислухавши його побажання.
Щоб отримати точний розрахунок, необхідно ввести в конструкторську програму габарити готової кухні. А для цього дизайнеру-конструктору потрібно знати розміри вашого приміщення, планування кухні, а також матеріали, які будуть використовуватися. Тільки при таких умовах ми можемо розрахувати кінцеву ціну кухні.

Які кухні ми виробляємо?

Почнемо з планування. Кухні поділяються на:
Z

Прямі

Z

Кутові

Z

П-подібні

Z

З паралельним плануванням

Принципова різниця між ними – в розстановці меблів уздовж стін. Решта – як вашій душі завгодно ☺
Друга класифікація кухонь – згідно матеріалу фасаду. А вони бувають такі:
Z

ДСП в алюмінієвому профілі

Z

МДФ плівковий гладкий

Z

МДФ плівковий з текстурою

Z

МДФ плівковий з патиною та фрезеруванням

Z

МДФ фарбований (матовий, напівматовый, глянцевий и глянцевий з блискітками)

Z

МДФ шпонований

Z

Акрилові панелі

Різниця між ними полягає в ціні, зовнішньому вигляді і правилах експлуатації. Який би матеріал і планування ви не обрали, дизайнер проінструктує і надасть поради щодо правильного використання.

Проблеми, які ми вирішуємо

s

Проблема

90% виробників меблів пропонують обрати кухню стандартної комплектації та розміру з каталогу.

N

Рішення

А ми пропонуємо створити кухню вашої мрії. Озвучте свої побажання дизайнеру-конструктору, а він втілить ваші мрії в реальність.
s

Проблема

У 95% підприємств фабричних меблів не прозоре ціноутворення за погонний метр.
N

Рішення

Більшість фабрик виставляє ціну за м / пог, з огляду на лише корпус і фасад. Наша ціна включає і стільницю, і фурнітуру.
s

Проблема

Замовляли одне, а в підсумку отримали інше.
N

Рішення

Ми захистили і вас, і себе від непорозумінь. При покупці підписується двосторонній договір, де описані характеристики виробу.
Встроенный шкаф-купе с фотопечатью

Наша команда

У нас є улюблена справа - і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними.
Людмила Кузнецова

дизайнер

Інна Галка

дизайнер

Леся Кирилко

дизайнер

Людмила Яценко

дизайнер

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 43

м. Фастів, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]

0