Alma mebel

Про нас

Про компанію

У нас є улюблена справа – і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними. Це і є наша місія: створювати такі корпусні меблі, які підійдуть кожному. Ми працюємо з провідними виробниками фасадів та фурнітури, такими, як Blum, GTV, Swisspan, Kronospan, Egger та інші. Наш досвід + міцні бізнес-відносини = відточена система співпраці: між нашими посередниками, партнерами і клієнтами.

Чому варто обрати
Alma-mebel?

Власні виробничі потужності, обладнання та торгівельні площі

Ми не орендуємо приміщення для офісу, виробництва, складу та салону. Це – власність компанії. Тому ми не закладаємо вартість оренди в ціну кінцевого продукту. Для виробництва ми закуповуємо лише матеріали. Порізка ДСП і МДФ, поклейка крайкою, свердління, збірка, доставка, заніс на поверх, установка виконується співробітниками робочого цеху.

Розстрочка 0% від виробника

Ми не співпрацюємо з банками. Ви оплачуєте замовлений виріб згідно договору. Вносите 60% передоплати, інші 40% розбивається на термін до 3 місяців. Таким чином, ви вже користуєтеся виробом, але продовжуєте виплачувати суму замовлення. Гроші приймаємо в будь-якому салоні, а також на картку нашого керівника. Після оплати готівкою в магазині вам видається квитанція з підписом і печаткою, а також робиться позначка в договорі.

Робота за індивідуальним проектом

Наш дизайнер-конструктор малює проект під ваші розміри. Ви побачите готову модель меблів в програмі, яка дає повне уявлення про конструкцію виробу. В ході роботи можна змінювати розміри, текстури, фурнітуру та інші деталі. Ми підлаштовуємо меблі під ваше приміщення, інтер’єр і бюджет.

ALMA MEBEL
у цифрах

років на ринку

задоволених клієнтів

співробітника

магазини

МДФ, ДСП та фурнітура від всесвітньо відомих рендів

Swisspan, Kronospan, GTV, Blum, Egger – і це ще не весь список наших партнерів. Ми замовляємо матеріали і комплектуючі у австрійських, польських, а також вітчизняних постачальників. Тому ми впевнені в якості своїх меблів.

Комплексний підхід до кожного замовлення

Виконуємо роботи “під ключ”. Починаючи від ідеї, і закінчуючи встановленням меблів у вас вдома. Консультуємо, допомагаємо у виборі матеріалів, малюємо проект, заміряємо, стверджуємо, підписуємо договір.

Складська програма матеріалів

Складська програма передбачає постійну наявність 12 кольорів ДСП і 4 відтінків розсувної системи. Це найбільш ходові матеріали, які закуповуються великими партіями. Отже, ми маємо можливість продавати їх дешевше на 10-15%, в порівнянні із ексклюзивними матеріалами.

Наша команда

Знайомтеся! Це люди, які причетні до кожного проекту компанії. Деякі з них залишаються “за кадром”. Але знайте: це не заважає їм любити свою роботу і робити її добре;)
Людмила Кузнєцова

дизайнер

Наталія Синявська

Менеджер з продажів

Леся Кирилко

дизайнер

Інна Галка

Дизайнер

Сергій Михайловський

Технолог

Людмила Яценко

дизайнер

Олександр Сотніков

Менеджер закупівель

Катерина Реут

Маркетолог

Андрій Макаренко

Начальник виробництва

Шуляк Андрій Володимирович

Директор компанії

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 43

м. Фастів, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]